Wonderful Cilento

Kaart 20Parco %%% 20del 20Cilento% 20e% 20Vallo% 20di% 20Diano

Kuidas jõuda Cilento

Ma n auto
Maanteel A3 Salerno – Reggio Calabria koos Paestum ja ümbermõõt park põhja- ja idaosas küljed. Väljundid on odavam Battipaglia Capaccio – Paestum ja rannajoont Agropoli et Palinuro; Campagna, Sicignano ja Petina jaoks Alburni; Sala Consilina ja Padula jaoks Cervati ala; veel Padula et Pankranniku alates Policastro Marina di Camerota.

 

Mitmed teed ületada Cilento koos looklevate radadega kuid väga maastikku.
Tee 18 Tirrena madalam teisendamist maanteel läheb Agropoli et Policastro läbimas Vallo della Lucania; SS 166 Alburni kärped latitudinally Cilento San Rufo Capaccio Vecchio; 267 Cilento järgmiselt rannajoont Agropoli et Velia tegeleda siis 447 Palinuro.
Riik muutub madalam Türreeni maanteel on Agropoli ja kestab kuni Policastro Bussentino kaudu Vallo della Lucania, liitudes seejärel “A3 Salerno – Reggio Calabria juures Buonabitacolo.

Rongiga
Võite kasutada line Napoli – Salerno – Reggio Calabria, mis teenindab kogu rannikuala park. Kas rongiga järgmistes kohtades: Capaccio – Paestum, Agropoli, Vallo della Lucania, Ascea – Velia, Pisciotta, Centola, Policastro ja Sapri.
Lisainformatsioon 147888088 või külastus: www.trenitalia.com

Lennukiga
Lennujaama lähedal rohkem siselennud on Salerno – Amalfi Coast Pontecagnano saidil kätte lendude Alitalia. Lisateavet sisse logida: www.areoportosalerno.it.
Rahvusvaheliste lendude lähim lennujaam on Napoli Capodichino. Lisainformatsiooni külastada veebilehte

10 asja, mida teha ja näha Cilento
Põhjalik ja detailne juhend 10 asju teha ja näha Cilento
Külalislahke maa vaieldamatu ilu, täis erandliku ajaloolise ja arheoloogilised paigad, parkide ja rannikul vaatega merele kõige vähem saastava Itaalias. See on Cilento, kõige ilusam ala Campania piirkonnas, millel on rannajoon looduses ikka tähistatud kuldsed rannad, soppe ja kaljud; maaliline küla nestled vahel mäed ja mäed; võluv küla, mis lõhnab mere ja ilus National Park, tõeline “looduse pühakoda” ja “elab maastik” UNESCO kaitse all. Nendes kohtades Magna Kreeka vastab Vahemere dieet, iidse müüdid on põimunud moodsate, sinine taevas ühineb mere ridamisi kauneid maalilised vaated. Alates templid Paestum ranniku- linnuste, varemetest Velia kloostrisse San Lorenzo alates müüt Palinuro Hemingway, Punta Licosa et Dolomites Lõuna Cilento üllatab narkootikume. See on lihtne lummatud see maagiline territooriumil, nii erinevad ja samuti autentsed, erakordne koht puhkuseks ja lõõgastumiseks et võlub külastajat nii sireen Leucosia nõiutud Ulysses.
Paestum Cilento
spiaggia_della_marinella 1
Arheoloogilist ala Paestum on üks peamisi arheoloogilisi paiku maailmas ning on tunnustatud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Linn asutati Piana del Sele (tuntud kui Plain of the Gods) Kreeka kolonistid alguses kuuendal sajandil. BC nimega Poseidon, linna Neptuun.
Paestum Cilento
See oli hiljem okupeeris Lucan kes ümber Paistom, 273 eKr asutasid Ladina koloonia Paestum pakkudes talle vannid, foorum ja amfiteater. Viienda sajandi. AD Paestum võttis auaste piiskopkonnad olla hiljem loobus põhjused Saracen sissetungide ja dell’estendersi sood. Täiesti langenud unustusse pea ootama, kuni keset “700 leida tema jääb. Vana linn on ümbritsetud 5 km seinad, peetakse üheks paremini säilinud linnus süsteemid Vana-Kreeka, mille avab neli peamist väravad (Porta Aurea Porta Giustizia, Siren Gate ja Port Gate).
Toas on kolm valdkonda: kaks püha (pühamu põhja ja lõuna) ja avaliku keskuse (esimene Agora Kreeka ja siis Rooma Forum). Kahes pühapaikade saab imetleda kolm suurepärast näidet dooria templi arhitektuuri suurepäraselt säilinud, see tähendab, tempel Ceres, pühendatud Athenale, suur tempel Hera (valesti nimetatakse kirikus), mis on pühendatud jumalanna viljakuse ja Neptuun templi püha Apollo võibolla. Paigutatakse ühiskondlike hoonete Kreeka perioodil, kui ekklesiasterion (hoone koosolek) ja heroon (hoone pühitseti asutaja linna) ja Roman hoonete augu ümber portikus dooria templi rahu , amfiteater, kus võitlus toimus vahel gladiaatorid ja eluruumides. Samuti tasub külastada on Arheoloogiamuuseum, mis kuvab mitmed esemed leiti alal, sealhulgas kuulsa maalid haud Diver, üks väheseid elusolev näiteid klassikaline maal.
• Kus
• Kuidas
• Kui
• Kuidas
Kus
Pärast Salerno koos Salerno-Reggio Calabria.
Nagu
Auto.
Millal
Iga päev 8,30-18,45. Muuseum on suletud hooldustööde 1. ja 3. esmaspäeval iga kuu.
Kui palju
Sissepääs pilet (muuseum + Kaevandused) 10,00 €; Unikaalne (muuseum + + Kaevandused Kaevandused Velia): 11,00 € Kehtib 3 päeva. Sissepääs vaba ELi kodanike alla 18 ja üle 65 aasta. 50% allahindlust ELi kodanikud vanuses 18 ja 25.
Arheoloogia ala Velia paestum
2
Velia, iidse Elijah (nime kohalik allikas Hyele), oli oluline linna Magna Kreeka asutatud 540 eKr pagulased alates Phocaea peal neemel.
Arheoloogia ala Velia
Viienda sajandi. a. C. linn oli tuntud oma õitsev kaubandus ja ennekõike jaoks Eleatic filosoofilise kooli asutas Parmenides ja Zenon. Rooma ajal sai raekoda kui Velia oli periood väga areng kuni ummistumine kaks sadamat ehitatud Focei ja katastroofilised üleujutused tähendas lõpuks oma majandusliku võimu (IV sek. D. C.). Keskajal linn loobus Akropol, kus loss on ehitatud vaatetornist (endiselt nähtav). Ajal ndatel, linn oli järk-järgult loobunud. Arheoloogilist ala Velia, kuulutas UNESCO maailmapärandi UNESCO, sisaldab kolme tuumad, kus jagati iidse linna, mis on lõuna linnaosa, Põhja piirkonnas (ühendatud maantee, mis lõpeb kaks sadamat, Port Gate South ja Port Gate North) ja Akropol. Toas seinad on presentialcuni hoonete hellenistliku ja Imperial. Kuupäev tagasi Rooma termid Hadrianus, avaliku hoone koosneb kolmest käe cryptoporticus, kodus olla meditsiinikoolis, jõusaal või kabel keiserliku kultus, Masseria Cobellis, muu avalik hoone kahel tasandil koos nümf ja vann. Hellenistlik kuulud asemel, termilise taim pärineb kolmandal sajandil. a. C., Agora on ristkülikukujuline väljak piirneb kolmest küljest seinad ees varikatused ja sambad, Sacred Well-olla pühendatud jumal armastuse ja kuulsa Porta Rosa, ainus näide ringi kaare Magna Kreeka saabusid väga heas korras, mis on ühendatud Põhja ja Lõuna linnaosadega. Acropolis, ala, kuhu panna avaliku ja religioosse elu linnas, on endiselt teater ehitati Roman korda jääb teine rohkem iidse templi, võib-olla pühendatud Athena, osaliselt hävinud suur torn Norman lossi.
• Kus
• Kuidas
• Kui
• Kuidas
Kus
69 km lõuna pool Salerno.
Nagu
Autoga: kiirtee Salerno-Reggio Calabria, mahasõitu Battipaglia
Rongiga: Lähim raudteejaam on liinil Castelnuovo Vallo-Reggio Calabria-Battipaglia. Seal on iga päev ühendused Salerno-Napoli ja Rooma
Millal
Daily 8: 45-tund enne päikeseloojangut [piletikassa suletakse üks tund enne]
Kui palju
Full € 3.00 / 1,50 € vähendada; + Muuseumi arheoloogiapargi Paestum arheoloogiapargi Velia + + Näita rosantico: kehtib 3 päeva. Full 11,00 € / 5,50 € vähenenud
Punta Licosa Cilento Velia
3
Punta Licosa on üks kõige lummav Cilento kelle nimi on seotud legend merineitsi Leucosia (kreeka keeles tähendab “valge”), milles ta andis surm kalju rannikul eest Õnnetu armastus, ja tema keha Ta võttis kujul rock, saare Licosa täpselt. tip licosa
Punta Licosa Cilento
Männimets ja põlised selge sinine meri raamitud soppe loodusliku ilu teha saidilt paradiis sukeldujatele ja loodushuvilisi. Väike muuli ja graniit Palace, jahimajandit kõrvalasuvasse XVIII sajandi kabel tihendab võlu annab suurepärase postkaardi vaated. Hiljuti kuulutas kaitstud mereala, Punta Licosa ka boasts üks ilusamaid randu Itaalias. Metsaala, mis koosneb Vahemere on sees väike küla nõlvadel Monte Licosa ja iidne linnus. Enne neem Punta Licosa selgub semisprofondato samanimelise saare viiendal sajandil. a. C. kus on varemed seinad ja majakas. Oma vetes aga on endiselt Rooma villa ja uppunud vanni jaoks Moray angerjad aretus. Suur maa Punta Licosa on eraomanduses, seega ei ole täielikult kättesaadav avalikkusele.
• Kus
• Kuidas
• Kui
• Kuidas
Kus
Omavalitsuses San Marco di Castellabate.
Nagu
Umbes tund jalutuskäigu kaugusel Püha Markuse jõuad seda jalgsi mööda pori teedel avatud läbi puude, ranniku lähedal, või sõita vastasküljel, alates väike kaluriküla Ogliastro Marino , värav, mis takistab motoriseeritud sissepääs säilitada rahu ja puhtus
Millal
Erinevad tundi.
Kui palju
Tasuta.
Castellabate Cilento
4
Vajunud peal mäe linna – linnus Castellabate domineerib tema 5 fraktsioonid mere (Santa Maria, San Marco, Lake, Ogliastro Marina, Licosa).
Castellabate Cilento
Sündinud umbes Castle ehitatud 1123 poolt Constabilis, abt Cava dei Tirreni, et kaitsta vastu piraatide Castellabate, üks ilusamaid linnu Itaalia, säilitab võlu keskaegne küla. Tema ajalooline keskus, UNESCO maailmapärandi nimistusse on sasipundar kitsas, lühike samme, laiendada tänavatel ja erakordne vaade, kõigepealt Belvedere San Costabile mööda müüride vaatega lahele Salerno, Ischia ja Capri. Jälgi keskajal on leitud ka basiilikut Santa Maria de Gulia täna Assunta (XII sajandil) hilise romaani kellatorn. Täiesti integreeritud linnade struktuuri, XVIII sajandi eluasemeid ja kabelid tunnistada hiilgav minevik nõlval küla, vaen ja Sanseverino, Caracciolo ja teiste aadlisuguvõsa. Isegi rannakülade on iidne üllas hooned. Palazzo Belmonte (endine jahimaja osaliselt kasutada hotelli) ja Villa Matarazzo tähistada maastik Castellabate, iidse kaluriküla ja elav kuurort et hype filmi Tere tulemast Lõuna esile tõsta (koos Castellabate) . Palazzo de Angelis ja torn, kindlustatud kuuluvas talus pere graniit, on territooriumil San Marco di Castellabate, Vana-Rooma asula täna väike kaluriküla väga populaarne suvel. Castellabate
Acciaroli ja Pioppi Pollica Cilento
5
Acciaroli on omapärane kaluriküla paar aastat saanud populaarne mereäärne kuurort hooplemine mere vahel puhtaim Itaalias. Kirik kuulutamise (1187) ja säilmete Angevin torni domineeriv port, mille taga peitub vanalinna, väike ja hubane, oma kitsaste tänavate, väljakute, kauplused, saate siiski tunda atmosfääri kaluriküla. Acciaroli
Acciaroli ja Pioppi Pollica Cilento
On öeldud, et Ernest Hemingway lummatud koht ja eriti inimesi, jäi mitu korda Acciaroli ümber ’50s, ja et nendest kohtadest juhtis inspiratsiooni “Vanamees ja meri”. Tõepoolest, tõendid läbipääsu kirjanik ei ole, vaid on Hemingway kõrvale, Acciaroli on kindlasti üks ilusamaid kohti Cilento. Jalutuskäigu kaugusel Acciaroli on papli, teiste väikeste pärl Cilento rannikul. Veetlev küla asub piki randa väike abajas varju mäed, on ka tuntud on sünnikodu kuulsa Vahemere dieet. Et see ja selle teoreetik, Ancel Keys, on pühendatud muuseumi loonud ndatel Palazzo Vinciprova et maja, muuhulgas Elu Meremuuseum. Acciaroli ja Paplid on kahe küla meri ilus linn Pollica, mis sisaldab ka kaunist nõlval küla Celsus, Galdo ja Cannicchio. Pollica on riigi suur ajalooline ja kultuuriline huvi, et tervitab kõigile, kes soovivad nautida oma rahu ja uskumatu maastik. Erilist huvi on Castello dei Principi Capano (1290), kus vägev torn, mis domineerib kesklinnas, kirik Niguliste ndatel ja XVII sajandil frantsiskaani kloostri Santa Maria delle Grazie väljaspool linna.
Palinuro Cilento
6
Land iidse müüdid ja suurt ilu, Palinuro on oluline turismikeskus Cilento rannikul. Erakorraline seisukohti, põlised vetes, venib rannad, soppe ja koopad meelitavad austajaid ja armastavad loodust ja merd.
Palinuro Cilento
Lisades võlu neis kohtades aitab legend, et Palinuro võlgneb oma nime roolimees ja Aeneas sattus see meri ja tappis kohalikega, kui ta jõudis mandrile. Peamiseks tunnuseks see mereäärses kuurordis on neem Capo Palinuro koos oma 5-terava kuju domineerivad tuletorni ja kaljud, et tilk otse merre. Seal on palju koopaid, et avada koos kivine rannik, millest kõige kuulsam ja külastas Blue Cave on sellise nimetusega, sest päikesekiired, et filter sees luua spetsiaalne valgust, mille kaudu vesi saada intensiivne sinine. Samavõrd tähelepanuväärne on: Silver Cave särtsu hõbedase võttes seinad, Cave munkade kus stalaktiidid tunduda mungad palvetades, koobas Bones seintega Kaetud inimeste ja loomade luid Kvaternaari. Erinevalt koopad pääseb vaid paadiga, jõuad rannad jalgsi. Ära jäta rannas fossiilsete luited Saline, rannas Arco Naturale ja Marinella rand.
Cilento National Park Palinuro
7
Rahvuspark Cilento ja Vallo di Diano pindala on umbes 180.000 hektarit (National Park on suuruselt teine Itaalias) piirneb põhjas plain Paestum, ida poolt Vallo di Diano, lääne ja lõuna poolt märts Tirreno. park
Cilento National Park
Park kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse saidid ja Biosfääri kõrge MAB (Inimene ja biosfäär), peetakse “looduse pühakoda” ja “elab maastik” nii haruldane teelahkmel tsivilisatsiooni, looduslike liikide ja rahvaid. Magnificent kombineeritud töö tulemusel looduse ja inimese, on Park iseloomustab juuresolekul rannikuvetes ja mägiorgudes, erakorralise rikkust taimestik, et suur bioloogiline mitmekesisus liikide ja erakorralise Lood Lugu, mis pärineb Paleoliitikum kuni tänapäevani. Rikkumata rannajoon, kaljused, mäed teravaid ilu, suusarajad, jõed, salapärane koobastes, atraktiivsemaks nendes valdkondades, on ideaalne koht reisi iseloomu taastuda (re) avastamist pärandi hindamatu väärtusega.
Certosa di Padula Cilento
8
Certosa di San Lorenzo in Padula on suurim monument kloostri Lõuna-Itaalias, UNESCO maailmapärandi nimistusse. Töö selle ehitus algas 1306 korraldusel Thomas Sanseverino ja kestis kuni XVIII sajandi lõpus. chartreuse
Certosa di Padula Cilento
Õnnelik korda kants kloostri lõppes saabumist Napoleon, kes tellis allasurumine Carthusian Order. Hüljatud mungad, Charterhouse rööviti kogu oma varanduse (1810-1813). Pärast ta tagasi lühikest aega, mehed lõpuks lahkus kompleks 1866. Unustatud aastaid, 1960. aastal alustas tööd restaureerimise ja taastamise, mis on teatatud selle uimastamise vara hiilgus seda ära teeninud. Kompleks kasutab ala üle 50.000 ruutmeetrit. Taim, mis on võre kuju, et mälestada märtrisurma San Lorenzo, järgmiselt muster igal teisel Carthusian klooster, mis jaguneb kaheks põhivaldkonnaks: “madal maja”, või tööruumides, kus nähakse vendade ja tavainimesed toimunud tegevusi Teenin kogukond (aidad, tallid, laod), ja “suur maja”, sealhulgas ühise valdkondades, kiriku juures, (köök, söögisaali, kapiitlisaal ja riigikassa) ja valdkonnas range korpuses korraldas ümber kloostri ( rakud mungad, enne korteris, raamatukogu, aiad). Väga ilus kirik kahe koori (üks ilmalike vendade, teine isad) ja peamine altar inkrusteeritud pärlmutter, unikaalne köök koos suure kapuutsiga keskse ahju, imeline kloostri, mis koos Oma peaaegu 15.000 ruutmeetrit on üks suurimaid Euroopas. Dramaatiline elliptilised trepikoda topelt ramp ühendab kaks tasandit, mis arendab kloostri, mis on veranda (alt), kus rakud isade ja galerii aknad kasutatakse mungad iganädalase jalutuskäigu (top).
• Kus
• Kuidas
• Kui
• Kuidas
Kus
Padula asub umbes 100 km kaugusel Salerno ja 50 km kaugusel Sapri.
Nagu
Autoga: Võtke SA / RC, mahasõitu Padula-Buonabitacolo
Rongijaamades ferroviariepiù jaamad on Sapri ja Battipaglia
Millal
Iga päev, välja arvatud teisipäev 9:00-19:00.
Kui palju
Pilet 4 €, vähendatakse (ELi kodanike vahel 18 ja 25 aastat) 2 €. Sissepääs vaba ELi kodanike alla 18 ja üle 65 aasta.
Mida süüa Cilento
9
Kui olete kunagi mõelnud, kui tegid Kehuttu “Vahemere dieet” nüüd on vastus: in Pioppi, Cilento. Just siin, et Ameerika arst Ancel Keys uuritud toidu mõjust tüüpiline Lõuna-Itaalias avastamas kasu, eriti selleks, et vähendada südame-veresoonkonna haigused. sööma
Mida süüa Cilento
Leib, pasta, riis, palju kala, puuviljad ja köögiviljad, kaunviljad ja palju head oliiviõli, lühidalt, toitumine rikas ja mitmekesine mõne loomseid rasvu, aitab meil paremini elada ja enam. Isegi täna on need koostisosad kohalikku kööki: peategelased toidud on rasvane kala, eriti anšoovised keedetud mitmeti (arrecanate pannil, erilise täidisega kitsejuustu), tuunikala, mõõkkala, meriahven ja merikoger , ryhmittelijä, tooteid piirkondliku park ja kohalikud aedades, baklažaan, artišokid, sparglid, tomatid, paljud kaunviljad (oad, läätsed, rohi herned, oad, kikerherned). Koostisosad kombineeritud sageli Fusilli Cilento (hautis erinevate liha), lagane ja kikerherned, fusilli baklažaani, klassikaline spagetid mereandidega asendada, talv, supid kaunviljad. Seas magustoidud, tüüpiline Jõulud on Pasticelle ja scauratielli samas ülejäänud aasta võidab maitse ja lõhn sidruni (võlusid, baba). cilento_spiagge
Kus peatuda Cilento
10

Cilento hõlmab suure ala, mis ulatub külade merele nendes mägi 30 km kaugusel rannikust. See võimaldab teil valida majutust vastavalt hooajale ja oma soove: me ei tohi neid arvestada planeerimisel liikuda. Need, kes tahavad teha puhkuse mere ääres, näiteks leiad palju struktuuri mõne meetri kaugusel rannast, kuid kui soovite salvestada mõned “peab liikuma mägedes ja liikuda iga päev. Cilento külluses eriti väikesed hotellid, talud, B & Bs ja korterid.

spiaggia_cala_arconte

Lascia un commento